Vítejte na našich stránkách 5.B

Naše třídní učitelka se jmenuje Hana Horváthová. Bude nás učit český jazyk, matematiku, vlastivědu, přírodovědu, hudební, výtvarnou, pracovní a tělesnou výchovu.

Na anglický jazyk budeme opět rozděleni do dvou skupin. 1. skupinu AJ 1 povede paní učitelka Barbora Denková.

2. skupinu AJ 2 bude učit stejně jako loni paní učitelka Helena Pachnerová.

Nový předmět, informatiku, bude učit 1. skupinu INF 1 (chlapci) pan učitel Milan Randák  a 2. skupinu INF 2 (dívky) pan učitel Luboš Hakl.

Naši třídu 5.B najdete v 1.patře na 2.stupni – učebna hned vedle ředitelny.  Na děti bude dohlížet a pomáhat jim pedagogická asistentka, kterou již známe – Kateřina Kučerová.

Novinky!!! Šatní skříňky jsou pro děti letos umístěny v přízemním traktu 2. stupně (naproti třídě 5.C).

Vítáme k nám novou žákyni Leontýnu Veverkovou, která přichází z Tetína.


 

  (rozvrh platný od 1. 9. 2018)

 

                     
  Jungmannova základní škola Beroun, Plzeňská 30    5.B  (Horváthová Hana)  
    1
8:00- 8:45
2
8:55- 9:40
3
10:00-10:45
4
10:55-11:40
5
11:50-12:35
6
12:45-13:30
7
13:35-14:20
8
14:25-15:10
 
   
P
o
 
Tv
Ho (TvM)
M
Ho (5.B)
Přv
Ho (5.B)
Čj
Ho (5.B)
Aj (Aj2)
Pa (5.B)
Hv
Ho (5.B)
     
  Aj (Aj1)
Den (8.A)
 
   
Ú
t
 
M
Ho (5.B)
Čj
Ho (5.B)
Vl
Ho (5.B)
Aj (Aj2)
Pa (5.B)
Čj
Ho (5.B)
       
  Aj (Aj1)
Den (Jaz2)
 
   
S
t
 
Čj
Ho (5.B)
Inf (Chl)
Ra (Poč1)
M
Ho (5.B)
Vv
Ho (5.B)
Vv
Ho (5.B)
       
  Inf (Dív)
Ha (Poč2)
 
   
Č
t
 
M
Ho (5.B)
Aj (Aj2)
Pa (5.B)
Čj
Ho (5.B)
Přv
Ho (5.B)

Ho (5.B)
       
  Aj (Aj1)
Den (Jaz2)
 
   
P
á
 
M
Ho (5.B)
Čj
Ho (5.B)
Vl
Ho (5.B)
Tv
Ho (TvV)
Čj
Ho (5.B)
       
                                 

 


Rozdělení dětí na anglický jazyk

1. skupina  AJ 1 – Barbora Denková

  1. Bačová Aneta
  2. Bejr Jan
  3. Burghelea Daniel
  4. Crhanová Marie
  5. Čechová Anna
  6. Černá Veronika
  7. Dovalovská Amálie
  8. Giňa Daniel
  9. Holá Alice
  10. Kislík Oliver
  11. Ksandrová Nell
  12. Musiol Kryštof
  13. Novotný Jakub
  14. Veverková Leontýna

 


2. skupina  AJ 2 – Helena Pachnerová

  1. Chlustina Jan
  2. Kraus Matyáš
  3. Kříž Jan
  4. Macháčková Hana
  5. Orlíková Romana
  6. Palata Matěj
  7. Plecitá Elizabeth
  8. Počta Marek
  9. Polívková Vanessa
  10. Rousová Silvie
  11. Staniek Jáchym
  12. Špička Matěj
  13. Žíla Jakub
  14. Mikóczi Tobiáš